Четверта науково-практична конференція
«Сучасні підходи до організації та надання допомоги недоношеним новонародженим»
Фонд Віктора Пінчука в рамках програми «Колиски надії» та партнерства з Національним проектом «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства» відкрив в Києві роботу міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні підходи до організації та надання допомоги недоношеним новонародженим» для лікарів -неонатологів, дитячих анестезіологів та реаніматологів. Конференція працюватиме з 28 по 30 листопада 2012 року, в її офіціальному відкритті взяли участь заступник Голови правління Фонду Віктора Пінчука Валерій Вакарюк та керівник Національного проекту «Нове життя» Віктор Сірман.
Ми розуміємо, що сьогодні недостатньо просто оснастити центри допомоги новонародженим найсучаснішим та найкращим обладнанням, адже, насамперед, надзвичайно важливим є рівень професіоналізму медичного персоналу. І для цього обов'язковим є освітній компонент, частиною якого і є ця конференція. Подібні освітні заходи Фонд проводить з 2006 року, але цього разу вперше присутня настільки широка аудиторія українських лікарів, а серед доповідачів – зарубіжні фахівці такого високого рівня. В рамках програми «Колиски надії» Фонд планує і надалі організовувати такі конференцій, що стане новим етапом реалізації її освітньої складової
Валерій Вакарюк, заступник Голови правління Фонду Віктора Пінчука
Метою конференції, яка є новим етапом в реалізації освітньої складової програми «Колиски надії», є підвищення кваліфікації українських лікарів-неонатологів, ознайомлення їх з новими світовими практиками, впровадження прогресивних підходів виходжування недоношених новонароджених та проведення прямого діалогу з найкращими фахівцями галузі. До роботи конференції Фонд залучив близько 130 фахівців з усіх регіонів України, до числа яких увійшли спеціалісти як працюючих так і майбутніх перинатальних центрів «Нове життя», головні обласні неонатологи, лікарі із партнерських центрів програми «Колиски надії» та представники кафедр неонатології медичних вишів України.
В Україні щороку народжується понад 3000 дітей з дуже малою масою тіла - менше 1500 грамів, у тому числі біля 1000 дітей з екстремально малою масою тіла - менше 1000 грамів. І сьогодні вже не стоїть питання, чи варто виходжувати глибоконедоношених дітей з дуже малою та екстремально малою масою тіла при народженні. Глибоконедоношена новонароджена дитина - це громадянин України, якому Конституція України гарантує надання медичної допомоги, як і кожному іншому громадянину країни. І права кожної дитини захищені міжнародними документами, зокрема Конвенцією про права дитини. Наразі стоїть питання, як найбільш раціонально допомогти глибоконедоношеним дітям вижити і зберегти здоров'я, щоб стати повноцінними членами суспільства
Віктор Сірман, керівник Національного проекту «Нове життя»
Головними доповідачами стануть світові спеціалісти з Австрії, Польщі, США, Туреччини, які є провідними експертами в неонатології. Вперше в практиці української неонатології відбудеться спеціалізована конференція за участю міжнародних спеціалістів такого високого рівня.

Доповіді фахівців торкатимуться такого широкого кола питань як: різні види дихальної підтримки новонароджених, парентеральне харчування, моніторинг пацієнтів, що перебувають на штучній вентиляції легенів, лікування найбільш розповсюджених захворювань недоношених малюків, сурфактантотерапія та неінвазивні методи їх введення, мінімізація ускладнень, що призводять до неврологічних захворювань внаслідок довготривалої інтенсивної терапії та інші. Окремий блок буде присвячено ранній реабілітації недоношених новонароджених та дітей з органічним ураженням центральної нервової системи.

В рамках реалізації програми «Колиски надії» Фонд Віктора Пінчука, окрім оснащення центрів надання допомоги новонародженим найновішим та високоякісним обладнанням, приділяє значну увагу систематичній роботі з навчання персоналу клінік-партнерів програми. З моменту запуску програми у 2006 році, за підтримки Фонду було організовано та проведено 16 навчально-практичних заходів, в яких взяли участь понад 600 медичних працівників з усіх регіонів України.

Партнери конференції:
- ТОВ «ТПК «Н.З.Техно»
- ТОВ «Нікомед Україна»
- ICTV

Конференція відбувається за підтримки Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України; Міністерства охорони здоров'я України та Асоціації неонатологів України.
Відео доповідей
Як обрати мову виступу

Звертаємо вашу увагу, що ви можете обрати мову прослуховування виступів — українську/російську або англійську.

Для цього вам необхідно підсилити один із звукових каналів:
1. Зайдіть у налаштування звуку на вашому пристрої (Windows: іконка звуку розташована у правому нижньому куті. Мас: Налаштування –> Звук)
2. Оберіть вкладку «Рівні»
3. Натисніть кнопку «Баланс»
4. Змістіть курсор вліво для того, щоб чути тільки оригінальний звук, або вправо, якщо вам потрібен переклад.
1
«Неінвазивне введення сурфактанту»

Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
Ангеліка Бергер
«Неінвазивне введення сурфактанту»
 • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
 • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
 • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
 • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
 • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
 • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
 • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
 • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
 • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
Більше інформації
2
«Організація перинатальної служби Республіки Польща»

Марія-Катаржина Боршевська-Корнацька презентує перинатальну службу Польщі.
  Марія-Катаржина Боршевська-Корнацька
  «Організація перинатальної служби Республіки Польща»
  • Шлях польської неонатології з 70-х років минулого століття до сьогоднішніх днів. Створення Асоціації та профсоюзу неонатологів Польщі. Перші польські підручники з неонатології. Роль Фундації дитячої медичної допомоги (США) в розвитку польської неонатології. Польсько-українська співпраця.
  • Розробка та впровадження урядової програми щодо трьохрівневої системи організації перинатальної служби. Організація неонатальної допомоги в Польщі. Деякі аспекти фінансування роботи перинатальних центрів. Основні статистичні показники щодо народжуваності та смертності в Польщі.
  • Програми вдосконалення медичної допомоги передчасно народженим дітям (зокрема, програми щодо грудного вигодовування та банків грудного молока). Програми підвищення кваліфікації медичного персоналу в Польщі.
  • Основні регламентуючі документи: Постанови Міністерства здоров'я Польщі, рекомендації польського неонатального співтовариства, протоколи надання допомоги. Обов'язковий скринінг функцій слуху та зору. Протокол проведення реанімації. Оснащення відділень інтенсивної терапії новонароджених.
  • Профілактика захворюваності у недоношених дітей. Щеплення. Неврологічний контроль.
  • Школа батьків передчасно народжених дітей. Коаліція батьків передчасно народжених дітей та неонатологів.
  Більше інформації
  3
  «Біль та обезболювання пацієнтів ВІТН. Основні принципи»

  Ангеліка Бергер доповідає тему щодо болі та обезболювання пацієнтів відділень інтенсивної терапії новонароджених. Дослідження доводять, що недоношені діти 22-23 тижні гестації відчувають та реагують на біль та мають нижчий поріг болі через підвищену чутливість нейронів спинного мозку.
   Ангеліка Бергер
   «Біль та обезболювання пацієнтів ВІТН. Основні принципи»
   • Довгострокові наслідки болю.
   • Болісні процедури у ВІТН. Дослідження щодо болісних процедур у ВІТН.
   • Вразливість мозку недоношеної дитини до препаратів, що діють на систему рецепторів. Розвиток головному мозку плоду між 22 та 40 тижнями гестації. Рівновага між проліферацією та апоптозом в незрілому мозку, опосередкована двома нейромедіаторними системами (Glutamate і Gaba). Використання анальгетиків та седативних препаратів та їх негативний вплив на головний мозок дитини.
   • Рекомендації щодо обезболювання недоношених дітей. Оцінка болі та шкали оцінки болю.
   • Нефармакологічні анальгетики. Дослідження Cochrane щодо використання сахарози в якості знеболювального. Рекомендації щодо застосування сахарози перед болісними процедурами. Укутування дитини
   • Важливість системи подвійного догляду (2 медсестри або медсестра та один з батьків) під час болісних процедур. Метод кенгуру під час болісних процедур – за та проти.
   • Порівняння умов перебування дитини в утробі матері та у відділенні ІТН. Шляхи зменшення шумового та світового впливу на дитину у ВІТН. Важливість спостереження за дитиною, підтримки, спокою та виваженості у проведенні маніпуляцій.
   • Фармакологічне обезболювання. Післяопераційне використання опіоїдів. Результати дослідження Ананда (2004) щодо ефекту використання морфію у дітей на штучній вентиляції. Дані Cochrane (2008) щодо використання морфію у дітей на ШВЛ. Дослідження анальгезії в канадських ВІТН (2011).
   • Перспективи та рекомендації щодо обезболювання пацієнтів у ВІТН.
   Більше інформації
   4
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації
   5
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації
   6
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації
   7
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації
   8
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації
   9
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації
   10
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації
   11
   «Неінвазивне введення сурфактанту»

   Ангеліка Бергер представляє доповідь щодо неінвазивного введення сурфактанту. Мова йтиме про CPAP у порівнянні з механічною штучною вентиляцією, про час та оптимальний метод введення сурфактанту, про профілактику втрат тепла та концентрацію кисню для реанімаційних заходів та результати роботи у нашому відділенні.
   Ангеліка Бергер
   «Неінвазивне введення сурфактанту»
   • Базові концепції реанімації. Міжнародні рекомендації щодо реанімації та деякі спірні питання.
   • Стабілізація недоношеної дитини у пологовій залі. Чи потрібна респіраторна підтримка недоношеним дітям, якщо вони самостійно дихають? Результати дослідження на тваринах щодо ефекту від продовженого роздування легенів (протягом 20 сек) в 4-х групах.
   • Публікації щодо продовженого роздування легенів у глибоко недоношених дітей до 28 тижня гестації та результати проведення такого роздування.
   • CPAP з метою стабілізації недоношених дітей у порівнянні з механічною вентиляцією легенів. Дослідження COIN в 2-х групах глибоконедоношених дітей. Дослідження SUPPORT. Висновок цих досліджень: CPAP – альтернатива інтубації та механічній вентиляції глибоконедоношених дітей
   • Необхідність введення сурфактанту недоношеним дітям на CPAP. Огляд Cochrane щодо раннього введення сурфактанту. Дані досліджень щодо профілактичного введення сурфактанту .
   • Техніка введення сурфактанту INSURE. Дослідження щодо використання цієї техніки. Дослідження CURPAP щодо профілактичного введення сурфактанту.
   • Перше малоінвазивне введення сурфактанту глибоконедоношеним дітям під час їх спонтанного дихання без інтубації трахеї у 2001 році. Дані досліджень щодо малоінвазивної сурфактантної терапії (MIST), які доводять високу ефективність методу в якості альтернативу механічній вентиляції.
   • Втрати тепла у недоношених дітей в пологовій залі. Використання пластикових мішків для стабілізації тепла у глибоконедоношених дітей. Використання зволоженого та підігрітого повітря у пологовій залі.
   • Рекомендації Європейської ради з реанімації щодо використання кисню.
   Висновки. Демонстрація фото та відео щодо використання методики продовженого вдиху у недоношених дітей в пологовій залі. Результати використання методики в Університетській клініці м. Відень.
   Більше інформації